Sylinderakutten på Tess Innlandet 2025
- torodd98
- for 49 minutter siden
- 1 min lesing

29.–30. oktober inviterer TESS til fagmesse i Gjøvik Fjellhall, og vi i Sylinderakutten er stolte av å være med! Sammen med våre samarbeidspartnere Smøreteknikk og Hydraulikkteknikk stiller vi ut og viser frem våre tjenester og løsninger.
Tess Innlandet er møteplassen der fagfolk møtes. Over 70 leverandører vil være til stede med et bredt spekter av produkter og tjenester for energi, entreprenør, landbruk, industri, offentlig sektor og forsvar. Her får du faglig påfyll gjennom seminarer, mulighet til å knytte verdifulle kontakter og se de siste nyhetene fra TESS og ledende merkevarer – alt samlet på én arena.
På standen vår kan du møte oss i Sylinderakutten, Smøreteknikk og Hydraulikkteknikk. Vi forteller gjerne mer om hvordan vi kan hjelpe deg med alt fra service og reservedeler til skreddersydde løsninger innen hydraulikk og sentralsmøring.
Det blir to spennende messedager med ny kunnskap, nettverksbygging og gode samtaler – og ikke minst kan du møte Ole Baldishol, kjent fra Kompani Lauritzen, som gjester messa begge dager.
👉 Vi gleder oss til å delta, og håper vi sees på Tess Innlandet i Gjøvik Fjellhall, 29.–30. oktober 2025!
Kommentarer